п'ятниця, 2 грудня, 2016, 11:39 Світ
В Естонії 15 тисяч е-громадян заснували понад 1000 нових компаній
ID-Карта резидента Естонії. Фото: postimees.ee
ID-Карта резидента Естонії. Фото: postimees.ee

Естонія налічує вже 15 000 е-резидентів, які заснували в країні більш як 1000 нових компаній.

За словами президента Естонії Керсті Кальюлайд, е-резидентство викликало за кордоном великий інтерес, передає Укрінформ з посиланням Postimees.

«Тепер слід подумати, як ще активніше залучити державний і приватний сектори в цей процес з метою створення нових послуг, що значно збільшують кількість е-резидентів», – сказала Глава держави.

За оцінкою керівника програми е-резидентства Каспара Кор’юса, засновані е-резидентами компанії залишають в Естонії у вигляді податків і зборів більш як 4,3 мільйона євро на рік.

«Якщо наші розрахунки правильні, то один євро, вкладений державою в розвиток е-резидентства, дає нашій державі й економіці не менш як 43 євро доходу», – сказав він.

«Якщо сьогодні у нас 1000 заснованих е-резидентами компаній, то варто замислитися над тим, що б ми виграли, якщо таких компаній було б в десять або сто разів більше», – сказав Кор’юс.

За словами одного з авторів ідеї, віце-канцлера Міністерства економіки і комунікацій Тааві Котка, в 2017 році очікується різке збільшення кількості е-резидентів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 11:24:01