Новини » Політика

Утікач Онищенко скуповував голоси у Раді та переманював «тушок», – нардеп Мосійчук

Народний депутат Олександр Онищенко, проти якого в Україні порушили кримінальне провадження за підозрою у привласнені державних коштів, пропонував нардепам від «Радикальної партії» 50 млн дол. за голосування щодо Сергія Клюєва.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19:00) на телеканалі ZIK заявив народний депутат, представник фракції «Радикальної партії» Ігор Мосійчук.

«Я підтверджую, що Онищенко звертався до нашої фракції з метою підкупу. З цього приводу я навіть написав відозву до НАБУ. Коли у Раді розглядали питання про позбавлення недоторканності Сергія Клюєва, Онищенко пропонував фракції «Радикальної партії» 50 млн доларів за наші голоси. Але ми не спокусились на це, бо питання щодо Клюєва було для нас принциповим», – сказав парламентар.

За словами Ігоря Мосійчука, Онищенко також причетний до так званого тушкування у Раді – переманювання народних депутатів з фракцій в обмін на якісь вигоди.

«Він за гроші переманював з фракції РПЛ Сергія Мельничука, з яким, до речі, нещодавно зустрічався в Амстердамі, та Артема Вітка. Я вважаю, що Президент Порошенко допустився помилки майже три роки тому, коли вирішив скористатись послугами такої людини, як Онищенко. Він задовго до того був фігурантом гучних скандалів, зокрема у газовій сфері. З боку Порошенка було дуже необачно зробити таке», – вважає нардеп.

Loading...