п'ятниця, 2 грудня, 2016, 8:40 Спорт
«Українських отаманів» через борги не допустили до сьомого сезону WSВ

«Українські отамани» не братимуть участь у сьомому сезоні Всесвітньої серії боксу, через фінансову заборгованість клубу.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Футбол Українські отамани"

Про це розповів генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк.

Головною причиною стала фінансова заборгованість команди перед боксерами, працівниками, підрядниками клубу, та AIBA за п’ятий сезон Всесвітньої серії боксу.

«Нажаль, але «Українські отамани» не приймуть участь у сьомому сезоні Всесвітньої серії боксу. Ми довгий час вели переговори з міжнародною боксерською асоціацією та керівництвом WSB», – повідомив директор клубу.

«Однак, в підсумку було прийнято рішення про призупинення виступів клубу до прийняття схеми та надання гарантій покриття боргів про які говорили і боксери, і тренери, і менеджмент клубу ще з весни 2015р», – повідомив Гайструк, слова якого наводить офіційний сайт Федерації боксу України.

Раніше повідомлялося, що Українські отамани впевнено перемогли об’єднану збірну Румунії та Молдови у товариському боксерському поєдинку.

Як відомо, участь команди «Українські отамани» була під питанням ще у 6-му сезоні WSB.

Тоді повідомлялося, що президент Федерації боксу України Володимир Продивус та віце-президент Ігор Палиця не платили зарплату «Українським отаманам» майже рік.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 22:35:19