п'ятниця, 2 грудня, 2016, 11:49 Львів
У Львові затвердили порядок надання компенсації інвалідам війни на реабілітацію

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 2 грудня затвердив Порядок надання грошової компенсації інвалідам війни І-ІІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції – мешканцям м. Львова, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Порядок визначає механізм надання грошової компенсації інвалідам війни I-III групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, зареєстровані станом на 01.12.2016 у м. Львові, та які потребують надання реабілітаційних послуг або забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Дія порядку поширюється також на інвалідів війни I-III групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та які зареєстровані станом на 01.12.2016 у м. Винники, смт Рудно та смт Брюховичі при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання грошової компенсації інвалідам війни I-III групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування.

Розмір грошової компенсації інвалідам війни I-III групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування (надалі – грошова компенсація) встановлюється щорічно рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради на поточний рік.

У 2016 році виконком встановив такий розмір грошової компенсації:

  • інвалідам війни I групи – 50 тис. грн;
  • інвалідам війни II групи – 10 тис. грн;
  • інвалідам війни III групи – 8 тис. грн.

Для отримання грошової компенсації інвалід війни подає до відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за місцем реєстрації: заяву за встановленою формою, ІD-картку, довідку про незабезпечення санаторно-курортною путівкою за кошти Державного бюджету України впродовж року, що передує дню звернення за наданням грошової компенсації – для інвалідів війни з числа осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

У разі відсутності (неподання) ІD-картки до заяви також додаються такі документи: копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті); копія посвідчення інваліда війни встановленої форми, копія документа, який підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції у районах її проведення.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 1 грудня внесли зміни до Комплексної програми підтримки антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова».

Зміни передбачають надання грошової компенсації людям з інвалідністю війни I, ІІ і III груп, які брали участь в антитерористичній операції, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування. Загальна сума таких виплат – 1 млн 180 грн. Гроші виділятимуть рішенням виконкому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 10:18:22