п'ятниця, 2 грудня, 2016, 11:14 Львів
У Львові з понеділка запрацює денний пункт обігріву на вул. Личаківській, 56

У приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян (вул. Кирилівська, 3а) працює пункт денного обігріву та відділення нічного перебування безпритульних. Також, із понеділка запрацює денний пункт обігріву на вул. Личаківській, 56.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

У зв’язку з похолоданням, у центрі збільшилась кількість відвідувачів. Відтак, усі потребуючі можуть звертатись у пункт денного обігріву та у відділення нічного перебування безпритульних.

Нагадаємо, вдень у центрі на другому поверсі діє пункт денного обігріву, куди усі, хто цього потребує, можуть прийти погрітися і попити гарячого чаю. Відділення нічного перебування для безпритульних громадян, в якому потребуючі можуть переночувати, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, а також першу медичну допомогу, працює при центрі щоденно, з 20:00 до 08:00.

Також небайдужих мешканців просять допомогти: хто має змогу, може приносити у центр теплий одяг і взуття, адже цих речей не вистачає для потребуючих.

Крім того, з понеділка, 5 грудня, працюватиме денний пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 (у приміщенні Регіонального центру соціальної адаптації). Графік роботи: з 9:00 до 18:00 (з понеділка по п’ятницю). Також, за необхідності, наступного тижня запрацює пункт обігріву і на вул. Тихій, 5 (приміщення ЛКП «Княже місто»).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:46:32