п'ятниця, 2 грудня, 2016, 3:55 Події
Терорист «ЛНР» розповів про страшні вчинки Плотницького в Луганську

Бойовик так званої «ЛНР» з білоруського міста Бобруйськ Сергій Бондар, який приїхав у відпустку в рідне місто, розповів про страшні накази ватажка «республіки» Ігоря Плотницького.

Про це він повідомив в інтерв’ю білоруському виданню «Радыё Свабода», – передають Патріоти України.

Бондар сказав, що в 2014 році воював у батальйоні бойовиків «Зоря», отримавши під своє керівництво взвод розвідки. Там він майже одразу зіткнувся з тим, що самі ж бойовики беруть участь в обстрілі Луганська.

«Просто на наших очах із «зеленки» (лісиста місцевість, густі зарості) йдуть два постріли з міномета. Я з групою якраз був поруч, і ми стали прочісувати «зеленку». Двоє мінометники раз виходять на нас. Вони бігти – ми стріляємо з усіх стволів», – говорить Бондар.

«Тут мені дзвінок. Телефонує особисто Ігор Плотницький – він тоді був міністром оборони. Запитує: ви тепер де? Кажу – накриваємо мінометники в «зеленці». А він наказує: терміново йдіть, терміново на базу. Я кажу, та ви чого? Ми ось-ось їх візьмемо! А він кричить: це наказ, повертайтеся!» – додав білоруський бойовик.

Він зазначив, що після повернення на базу Плотницький наказав здати їм зброю. «Вже до того була підозра, що мінометники – це люди Плотницького. Це потрібно було, щоб посіяти паніку. Мінометники всі були колишні міліціонери з Луганська. Їх спеціально навчали мінометній справі, а місто вони знали, як свої п’ять пальців. Переміщалися на «швидкій», на водовозці, на чому завгодно», – заявив Сергій Бондар.

Після цього випадку білорус перейшов у так звану групу швидкого реагування «Бетмен» (командир – ліквідований 1 січня 2015 року Олександр Бєднов), де здобув нові докази причетності бойовиків «ЛНР» до обстрілу Луганська.

«Одного разу взяв одного коригувальника особисто. Ми його забрали, закинули в підвал, я склав рапорт. Через три дні мені кажуть, що приїхали люди Плотницького і його забрали – він вже ходить, гуляє по Луганську. Я йду до Бєднова, розповідаю все – а він тільки рукою махнув», – підсумував Бондар.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 19:23:40