Новини » Події

Шуляк заявив, що в неоплатному боргу перед колишніми беркутівцями

Колишній начальник Внутрішніх військ Станіслав Шуляк заявив, що має неоплатний борг перед екс-беркутівцями.

Про це він сказав на брифінгу після допиту в Святошинському райсуді Києва через відеозв’язок з Ростовським обласним судом Росії, передає «Українська правда».

«Мені дуже боляче те, що відбувається. І мотивовано це (згода взяти участь в допиті у справі про екс-співробітників "Беркута") було найголовнішим – все-таки своїми свідченнями хочу допомогти тим хлопцям, які сидять на лаві підсудних. Це люди, які пліч-о-пліч стояли з моїми бійцями, і я в неоплатному боргу перед ними», – заявив Шуляк.

Він зазначив, що на території Російської Федерації зараз перебуває «за згодою відповідних органів, оскільки явно справу щодо переслідування мене політизовано».

«І тому що є впевненість в тому, що мені особисто загрожує небезпека: я є свідком, носієм інформації. Я припускаю, що в разі мого потрапляння в Україну зараз ніякого правосуддя щодо мене не буде. Зі мною просто будуть зведені рахунки або просто буде фізичне усунення», – додав Шуляк.

У той же час колишній начальник ВВ заявив, що якщо його викличуть на допит у статусі підозрюваного, він готовий давати свідчення.

Як відомо, засідання суду у справі беркутівців, де допитали екс-президента Віктора Януковича, відбулося 28 листопада.

П’ятеро колишніх співробітників «Беркуту» обвинувачуються у розстрілі учасників акцій протесту на Майдані.

Loading...