п'ятниця, 2 грудня, 2016, 9:21 Львів
Самбірські рятувальники отримали спецавтомобіль від колег із Польщі

Учора колектив Самбірського районного відділу головного управління ДСНС України у Львівській області отримав спеціальний автомобіль для оперативного перевезення команди пожежників до місця пригоди.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Самбірським рятувальникам спецавтомобіль передали колеги з гміни Ясло Республіки Польща. Такий подарунок сусіди зробили в рамках реалізації угоди про співпрацю.

За словами начальника Самбірського відділу ДСНС Олега Хім’яка, польські колеги разом з автомобілем пожежникам також передали частину засобів та спеціальне оснащення, що пришвидшить та покращить їхню роботу, дозволить зберегти здоров’я рятувальників під час пожежі та інших лих.

Учасниками передачі подарованого рятувальникам сусідами-поляками автомобіля та його освячення були голови райради та РДА Віталій Кімак і Микола Фрей. За їхнім твердженнями, на Самбірщині започатковується реальне створення місцевих рятувальних дружин. Завтра, зокрема, у с. Містковичі, що входить до Бабинської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) відбудеться відкриття першої пожежної служби в новоутворених органах місцевого самоврядування, якими є ОТГ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 18:59:31