п'ятниця, 2 грудня, 2016, 10:14 Політика
Президент призначив Уповноваженого з питань реабілітації поранених учасників АТО
Президент України Петро Порошенко призначив Вадима Свириденка Уповноваженим з питань реабілітації поранених учасників АТО. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко призначив Вадима Свириденка Уповноваженим з питань реабілітації поранених учасників АТО. Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції».

Про це інформує сайт Глави держави.

Відповідно до документа, на посаду Уповноваженого призначено колишнього санітарного інструктора медичної роти 128 окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України Вадима Свириденка. Він має досвід роботи у медичній сфері та користується авторитетом серед громадських організацій та організацій воїнів АТО.

Указом також затверджено Положення про Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції.

Основними завданнями Уповноваженого визначено, зокрема моніторинг ситуації щодо забезпечення реалізації права на реабілітацію поранених учасників АТО і в разі порушення таких прав здійснення заходів, спрямованих на виправлення ситуації.

Крім того, Уповноважений братиме участь в підготовці нормативно-правових актів, в тому числі внесенні пропозицій щодо припинення порушень у цій сфері, удосконалення системи реабілітаційних заходів, а також налагодженні взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань реабілітації поранених українських захисників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 22:38:20