п'ятниця, 2 грудня, 2016, 0:10 Політика
Нардеп Єднак: Онищенко – перший з олігархів, хто став інструментом у політичних війнах

У країні змінилося тільки обличчя влади, а система залишилася такою ж, як і була. Зокрема, гучний скандал щодо оприлюднення смс-листування адвоката нардепа Олександра Онищенка тільки підтверджує це.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив нардеп Остап Єднак.

«Я не бачу, щоб за три роки відбулися якісні зміни у боротьбі з корупцією. Натомість у деяких галузях рівень корупції, можливо, навіть зріс. Прогнозую, що приблизно 3-5 років ще триватиме жорстке протистояння проти корупції», – вважає Єднак.

Нардеп додає, що в країні змінилося тільки обличчя влади, а система залишилася такою ж, як і була за часів Януковича. Зокрема, гучний скандал щодо оприлюднення смс-листування адвоката нардепа Олександра Онищенка – Андрія Циганкова, тільки підтверджує це.

«Онищенко у цьому скандалі стає політичним інструментом, тому об’єктивну оцінку його діям можуть надати тільки іноземні спецслужби. Адже в Україні розслідування має всі шанси стати заангажованим, оскільки Онищенко –чи не перший із представник фінансово-промислової групи, тобто олігархів, які були позбавлені недоторканності й почали слугувати інструментом війн і компроматів», – наголосив нардеп.

Загалом для українців такі зміни можуть бути позитивом, але для влади подібна дискредитація є нищівною.

«Така ситуація негативно впливає на українську політику. Тому треба працювати і опиратися у подібних звинуваченнях тільки на факти, яких наразі дуже мало. Ситуація є дуже складною та неоднозначною, відтак її треба розслідувати вкрай обережно і, безумовно, повертати довіру до влади», – переконаний Єднак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 10:25:58