п'ятниця, 2 грудня, 2016, 9:55 Економіка
Нацперелік лікарських засобів оновлять згідно зі стандартами ВООЗ
Ліки. Фото: PantherMedia
Ліки. Фото: PantherMedia

МОЗ продовжує працювати над проектом першого випуску Національного переліку основних лікарських засобів.

Як наголосили у МОЗ, до оновленого Національного переліку входитимуть лікарські засоби, необхідні для забезпечення надання медичної допомоги населенню в закладах охорони здоров’я. Відбір ліків до переліку здійснюють, базуючись на світових підходах та на прогресивних принципах Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Підготовка документу здійснюється у відповідності до вимог Положення про Національний перелік основних лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ від 11.02.2016 р. № 84, та Положення про здійснення відбору лікарських засобів для внесення до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ від 07.10.2016 р. № 1050.

Конкурсна комісія провела додатковий добір трьох членів Експертного комітету з відбору та використання основних лікарських засобів. 29 листопада підписано наказ про затвердження оновленого складу зазначеного дорадчого органу.

Сформований Експертний комітет продовжить роботу по розробці проекту першого випуску Національного переліку, пише УНІАН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 18:21:00