п'ятниця, 2 грудня, 2016, 8:50 Львів
Самбірcька райрада розгляне звернення медиків щодо створення комунальної районної лікарні

Серйозна фінансова скрута в медицині Самбірщини Львівської області, мільйонні борги із виплати зарплати, вкрай погане матеріально-технічне забезпечення, змусили самих охоронців здоров’я шукати для себе порятунок.

Про це сьогодні, 2 грудня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Приклад подав колектив Рудківської районної лікарні. Він звернувся до Самбірської районної ради з проханням розглянути на черговій сесії питання створення на її базі комунального закладу «Рудківска районна лікарня» Самбірської районної ради.

Водночас медики містечка Рудки, яке невдовзі може стати однією з найбільших та фінансово спроможних об’єднаних територіальних громад, пропонують депутатам на сесії розглянути питання стосовно реорганізації Рудківської поліклініки в амбулаторію загальної практики сімейної медицини і створення в цьому приміщенні клініко-діагностичного центру.

За словами голови Самбірської районної ради Віталія Кімака, на черговій сесії райради буде внесене до порядку денного питання звернення медиків Рудок про створення комунального закладу «Рудківська районна лікарня».

Нагадаємо, що дотепер Рудківська районна лікарня є структурним підрозділом Самбірської центральної районної лікарні (ЦРЛ), частина приміщень якої знаходиться і на території міста.

Засновниками ЦРЛ є Самбірська районна та Самбірська міська рада. Але, особливо за останні роки, двом господарям не завжди вдається знайти порозуміння. А від цього страждала система охорони здоров’я загалом, надання медиками населенню кваліфікованих послуг.

До того ж відомо, що в районних установах ЦРЛ реформи та оптимізація таки проводилися і багато в цьому напрямі було зроблено. Однак у лікувальних закладах самого Самбора практично все залишалося і залишилося без змін.

Влада району вважає, що підтримання сесією ініціативи медиків Рудок дозволить розділити єдину мережу охорони здоров’я на районну і міську. А відтак, дві ради окремо дбатимуть про їх фінансове забезпечення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 14:54:55