п'ятниця, 2 грудня, 2016, 10:59 Політика
Гройсман наголосив, що треба змінити підходи до фінансування дитячих закладів
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

В Україні необхідно змінити підходи до державної політики у питаннях захисту дітей, змінити підходи до фінансування дитячих закладів.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на громадських слуханнях щодо першочергових завдань розбудови системи забезпечення прав і захисту дітей, – повідомляє Укрінформ.

«В Україні нам потрібно змінити систему. Не тільки це стосується дитинства, а й взагалі. А що стосується дітей, то ми маємо відійти від практики утримання закладів, ми маємо інвестувати у дитину. Дитина має бути підготовлена, психічно здорова, захищена та вийти у дорослий світ абсолютно конкурентноздатною», – сказав Гройсман.

Він відзначив, дорослі зобов’язані зробити так, щоб кожна маленька людина була максимально підготовленою до життя та доброзичливо налаштованою до оточення.

«Тому очевидно, що потрібно робити зміни. Я думаю, багато змін відбулося з 2010 по 2015 рік, коли взагалі почали говорити про дітей, почали створювати прийомні сім’ї, будинки дитячого типу», – додав прем’єр-міністр.

Він нагадав, що у той період працював міським головою у Вінниці. «Маю свій власний досвід, але хочу чітко сказати, що ніколи у житті не відвертав своєї уваги від дітей. Доступність до шкільної освіти, питання охорони здоров’я – багато питань доводилося вирішувати абсолютно практично», – розповів Гройсман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 17:27:50