Новини » Події

Горбатюк: Ярош досі не був на допиті у справі Євромайдану

Екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош досі не був допитаний у справах, які стосуються подій під час Революції Гідності.

Про це розповів начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк, – повідомляє Українська правда з посиланням на «112Україна». 

«На сьогоднішній день Ярош не допитаний (у справах, що стосуються подій Євромадану), хоча викликався. І зараз у нас є домовленість, що він буде на допиті», – зазначив він.

«Це один із недоліків слідства. Ми в першу чергу зосереджувалися на розслідуванні безпосередньо злочинів і тих осіб, які були свідками найбільш резонансних і тяжких злочинів – вбивств, побиттів тощо. Хоча, звісно, допит Яроша є важливим», – додав Горбатюк.

Окрім того, начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ розповів про те, з якої зброї були вбиті мітингувальники. За його словами, лише двоє з них були застрелені зі снайперської гвинтівки.

«Нігоян був убитий мисливським набоєм. Жизнєвський та Нігоян були вбиті кулями, які використовує лише МВС (для примусової зупинки транспортних засобів), таких куль немає у вільному продажі, їх поставляють правоохоронним органам», – зазначив Горбатюк.

«Протестувальників, яких вбили до 20 лютого – це були мисливські набої, а 20 лютого вбивства здійснювалися із застосуванням нарізної вогнепальної зброї – автоматів Калашнікова, кулі виявлені 7,62 на 39. Також є двоє вбитих кулями калібру, які підходять саме до снайперської гвинтівки», – додав він.

Раніше Ярош підтверджував, що зустрічався з колишнім президентом Віктором Януковичем 20 лютого.

П’ятеро колишніх співробітників «Беркуту» обвинувачуються у розстрілі учасників акцій протесту на Майдані.

Loading...