live
Новини » Світ 93

Держдеп США підтверджує римську зустріч Керрі та Лаврова

Державний департамент офіційно підтвердив заплановану зустріч глав зовнішньополітичних відомств США і Росії в п’ятницю в італійській столиці в рамках роботи міжнародної конференції «Римський середземноморський діалог».

З відповідною заявою виступив у четвер під час щоденного брифінгу заступник речника Держдепартаменту США Марк Тонер, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні я можу підтвердити, що держсекретар Керрі зустрінеться з міністром закордонних справ Лавровим у Римі завтра», – зауважив Тонер, обговорюючи питання сирійського врегулювання.

Крім того, за словами представника держдепу, Керрі має заплановану зустріч в італійський столиці зі спеціальним представником ООН по Сирії Стефаном Де Містурою, а також з європейськими партнерами.

Водночас Тонер не уточнив, чи планується обговорення питання агресії Росії проти України під час зустрічі глав зовнішньополітичних відомств США і РФ.

Як повідомляв Укрінформ, Джон Керрі 2-3 грудня перебуватиме в Римі та Ватикані. У столиці Італії у нього запланована низка двосторонніх зустрічей, а також участь у «Римському середземноморському діалозі». У Ватикані Керрі планує провести переговори з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, з яким обговорить, у тому числі, ситуацію в Україні.

 

Loading...
Loading...
Loading...