п'ятниця, 2 грудня, 2016, 11:53 Львів
Депутати Львова затвердили зонінг Личаківського району

Депутати Львівської міської ради на сесії 1 грудня затвердили План зонування Личаківського району міста.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Згідно із ухвалою, план зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їхньої ландшафтної організації. Відповідно до законодавства, у разі відсутності зонінгу території, забороняється передача для містобудівних потреб земельних ділянок державної/комунальної власності у власність чи користування осіб.

Зазначимо, це питання з другої спроби внесли до порядку денного. Міський голова Львова Андрій Садовий переконував депутатів розглянути ухвалу. Він заявляв, що без зонінгу району десятки підприємств впродовж року не могли оформити територію для своєї діяльності.

Відтак, ухвалу внесли до порядку денного і підтримали.

Згідно із інформаційною запискою, Личаківський район Львова розташований у східній частині. Межі району проходять по магістральних вулицях Б.Хмельницького, Зеленій, Дж. Вашингтона. Зі сходу район межує з територією Лисиничівської та Сорока-Львівської сільських рад, з півночі – з територією Малехівської сільської ради. Територія району у проектних межах затвердженого генплану міста становить – 3757.8 га (з Винниківським лісопарком), населення – 85.3 тис. мешканців.

Район не має вільних територіальних ресурсів, потенційно придатних для розвитку сельбищних та промислових територій. Розвиток сельбищних територій, згідно генплану міста, передбачається виключно за рахунок поступової реконструкції територій, зайнятих промисловими та комунально-складськими об’єктами, садово-городніми кооперативами, шляхом зміни їх цільового призначення.

Територія району розділена залізницею Львів-Красне на дві частини, які за своїм функціональним використанням та природними умовами різко відрізняються одна від одної.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 10 листопада після тривалого обговорення не затвердили містобудівну документацію «План зонування території м. Львова (зонінг) Том І. Частина 6 Зонування Личаківського району». Забракло двох голосів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 17:21:43