п'ятниця, 2 грудня, 2016, 10:34 Регіони
Чернівецька міськрада ухвалила тариф на тепло фірмі з Донеччини, яка не має ліцензії

Чернівецька міська рада, всупереч закону, ухвалила тариф на теплопостачання фірмі «Теплові мережі» з Донецької області, яка не має ліцензії на виробництво тепла за рахунок відновлювальних джерел.

Про це повідомив molbuk.ua

Ініціатором проекту рішення став депутат Володимир Бешлей, який намагався його проштовхнути через сесію міськради декілька разів, аж поки не набралося достатньо голосів для ухвалення рішення.

За словами міського голови Олексія Каспрука, фірма не має ліцензії від НКРЕКП на виробництво тепла за рахунок відновлювальних джерел. Окрім того, депутати затвердили фірмі з іншої області тариф вищий, аніж комунальному підприємству «Чернівцітеплокомуненерго».

«Рішення незаконне, оскільки фірма, за нашими даними, не має ліцензії. Тому що це не повноваження міськради. Тому що для мене нелогічно, коли обласні установи замість того, щоби платити за тарифами «Чернівцітеплокомуненерго» 1200 грн, будуть платити 1500. Це величезні суми. Я так розумію, що вони будуть спрямовані до чиїхось кишень. Це точно забирає частину споживачів у теплокомуненерго та ставить під загрозу реалізацію проекту модернізації системи теплопостачання міста», – повідомив мер.

«Це рішення є абсолютно незаконним, – заявив керівник юридичного управління міськради Олександр Шиба. – Оскільки міська рада, виконавчий комітет можуть затверджувати тарифи на послуги тільки стосовно своїх комунальних підприємств. Усе решта – це повноваження НКРЕКП».

Наразі фірма з Донеччини надає послуги з теплопостачання лише міському туберкульозному диспансеру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 10:17:33