четвер, 1 грудня, 2016, 22:02 Політика
Лещенко: Війна – це засіб для можновладців займатися корупцією

Народний депутат Сергій Лещенко переконаний, що влада зараз боїться раптових народних протестів, відтак обороняється усіма можливими способами. Саме це є причиною такої великої кількості правоохоронців, зокрема й у центрі столиці.

Таку думку нардеп висловив під час прямого ефіру програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK).

«Якщо пройти зараз центром столиці, то помітно, що підходи до Жовтневого палацу заблоковані, на вулицях велика кількість правоохоронців та броньованого транспорту. Таке враження, що місто готується до оборони. Натомість, як переконує влада, це додаткові заходи для охорони порядку», – дивується нардеп.

Він додає, що такі обмеження завуальовано подаються українцям як захист від «руки Москви», або так званого плану «Шатун».

«Я певен, що влада свідомо обмежує такими заходами право громадян на мирне зібрання, свободу слова та інші права та свободи українців. Насправді ж війна – це просто засіб для наших можновладців займатися корупцією. Тому єдиний спосіб не дозволити росіянам розхитувати ситуацію в Україні – це просто припинити владі займатися корупцією», – наголосив Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 17:24:48