четвер, 1 грудня, 2016, 20:40 Політика
В Україні відбувається імітація реформ, – Власенко

За наслідками Революції Гідності в Україні нічого не змінилось, у політичній системі лише змінили голову. Натомість, всі інші складові залишились такими ж.

Таку заяву в ефірі проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зробив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Сергій Власенко.

Зокрема, нардеп підкреслив, що всупереч  обіцянкам влади на Майдані, в  Україні відбувається лише імітація реформ:  «На жаль,  за наслідками Революції Гідності в країні нічого не змінилось. В системі просто змінили голову. А вся система цінностей така сама, як була. Прізвище Янукович змінили на прізвище Порошенка,  Сашу-стоматолога змінили на Кононенка. Чечетова змінили на Олеся Довгого чи Березенка. Жодних реформ на європейському шляху не відбувається. Те, що влада презентує, як реформи, насправді зовсім такими  не є».

«Єдина відмінність – в тому, що Янукович не перетворював Україну на віртуальну країну. Ми сьогодні живемо не в країні реалій, а в країні,  яка жива лише в телевізорі і в уяві кількох людей. Інформаційний ринок – тотально контрольований Адміністрацією Президента. Є лише кілька каналів, які говорять людям правду. Сьогодні ми усі переходимо з країни реалій в країну піару і віртуальну країну»,  - заявив обранець.

Також Сергій Власенко наголосив на практичній бездіяльності  правоохоронних органів  та суддівської системи: «Сьогодні в Україні практично не працює  суддівська система. Вона є наскрізь корумпованою, і це факт. Однак є ще й інший аспект цієї проблеми. Якщо судді приносять нефахові  матеріали, умовно – набір документів, які не можна назвати навіть матеріалами кримінальної справи, то що ми тоді хочемо від судді?  Коли кажуть що реформа судової системи полягає  в тому, щоб розігнати усіх суддів і набрати замість них нових, то це також не вихід, адже комусь потрібно  буде працювати. Окрім суддів, які залишились в Криму, Вища рада юстиції за два роки подала запити на позбавлення повноважень лише на 50 суддів. Натомість, залишили там лише тих, хто відданий Порошенку і його команді».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 10:45:53