четвер, 1 грудня, 2016, 23:40 Політика
У призначенні начальника Нацагенства з розшуку активів є конфлікт інтересів, – нардеп

В призначенні начальником Агентства Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів заступника начальника міністра юстиції явно вбачається конфлікт інтересів.

На цьому наполягає народний депутат від Блоку Петра Порошенка Андрій Антонищак.

В ефірі в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) нардеп заявив, що таке призначення, незалежно від особистих якостей керівника, кидає тінь на всю структуру новоствореного агентства.

«Я не знаю пана Янчука, тому не можу давати оцінку його професійним якостям, але вважаю, що тут вже закладений конфлікт інтересів. І те, що заступника міністра юстиції обирають керівником цієї агенції, незважаючи на те, наскільки він професійний, це кидає тінь на всю структуру. Я вважаю, що треба було брати незаангажовану людину тобто, люди зі сторони, але професійні в своїй сфері», – наголосив нардеп.

Також, Андрій Антонищак підкреслив, що для того щоб повернути в Україну кошти, вкрадені оточенням Януковича, не потрібно приймати спеціальний закон. Зробити це можна в рамках кримінальної справи, яку вже порушила Генеральна прокуратура України.

«Є відкрита кримінальна справа проти Януковича. Відбулась клоунада, яку навіть неможливо назвати допитом. Під час допиту Генеральний прокурор зачитав звинувачення та запросив Януковича на допит. Якщо в рамках кримінального провадження Янукович не з’являється на допит, треба якісно, фахово провести та завершити розслідування, направити його до українського суду. Суд виносить рішення, в цьому рішенні, зокрема, буде частина, яка стосується конфіскації майна. І тоді можна звертатися до інших держав, банків, фінустанов з вимогою заблокувати рахунки», – пояснив Андрій Антонищак.

Нагадаємо, в понеділок, 28 листопада, конкурсна комісія рекомендувала Антона Янчука, чинного заступника міністра юстиції, на посаду директора Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 17:16:21