четвер, 1 грудня, 2016, 17:58 Львів
У Львові відкриється центр патріотичного виховання підлітків «Форпост»

З нагоди відзначення Дня збройних сил України у Львові 7 грудня відкриють Центр національно-патріотичного виховання «Форпост».

Про це 1 грудня інформує прес-служба ЛМР.

Клуб «Флорпост», що на вул. Китайській, 4, матиме кілька напрямків роботи з дітьми та підлітками.

Головною концепцією діяльності «Форпосту» є проведення роботи за трьома напрямками вдосконалення дітей та молоді – здоров’я та фізичне вдосконалення, інтелектуальний розвиток, виховання духовності та моралі.

«Перш за все, кожен юний львів’янин повинен бути патріотом свого рідного міста, знати історію краю, традицій, побуту. Допомогти у цьому зможе гурток пригодницького туризму та краєзнавства, який зосередиться на туристичних походах, рейдах, таборах та екскурсіях. Керівник – Орися Ярмолюк», – йдеться у повідомленні.

Покращити свою фізичну форму, стати сильним і спритним, загартувати своє тіло і характер майбутні хлопці-чоловіки зможуть у гуртку «Захист Вітчизни» під керівництвом педагога-організатора Володимира Шульженка.

Гурток технічної творчості та макетування зацікавить тих, хто любить конструювати, майструвати та відтворювати історичні моделі. Правилам безпеки у побуті, поведінці на вулиці та основам самозахисту юнаків та дівчат навчатимуть у гуртку «Безпека життєдіяльності та самозахисту». Проводитиме ці напрямки педагог Риптик Андрій.

Родзинкою діяльності «Форпосту» буде також можливість батькам займатись в гуртках разом зі своїми дітьми, також планують залучати батьків допомагати педагогам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 17:17:44