четвер, 1 грудня, 2016, 22:40 Політика
Гонтарєва допомагала оточенню Януковича виводити гроші з країни, – Власенко

Є публічні заяви голови Національного Банку України Валерії Гонтарєвої про те, що восени 2013 року вона допомагала колишньому оточенню Януковича виводити з країни і ховати кошти.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України, представник ВО Батьківщина Сергій Власенко.

Депутат заявив, керівник Нацбанку заявляла, що в 2013 році співпрацювала з оточенням Януковича, допомагаючи виводити з країни кошти, які зараз можуть підпадати під дію закону про спецконфіскацію в разі його прийняття: «у нас є публічні заяви керівника Національного Банку України Валерії Гонтарєвої, про те, шо вона восени 2013 року, перебуваючи на посаді власника і президента інвестиційної компанії допомагала найближчому оточенню Януковича виводити і ховати кошти. Якщо це злочинні кошти, то тоді вона допомагала красти злочинні кошти. Тоді точно вона не повинна знаходитися зараз в НБУ, вона повинна знаходитися у іншій установі. Якщо ж Гонтарєва чесний і порядний бізнесмен, і ці кошти не є вкраденими, то про конфіскацію яких коштів ми говоримо? До речі, як говорять журналісти, одним з другорядних завдань закону про спецконфіскацію є виведення з-під удару пані Гонтарєвої, яка безпосередньо приймала участь в цих оборудках», – наголосив нардеп.

Депутат підкреслив, що на його думку, для того, щоб повернути кошти, вкрадені режимом Януковича, не потрібно приймати спеціальних законів: «По-перше, я вважаю, що це були незаконні оборудки. По-друге, переконаний, що ці кошти були виведені в незаконний спосіб, і я вважаю, що їх треба конфісковувати в режимі звичайної процедури конфіскації і за допомогою звичайного судового процесу» 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:51:29