четвер, 1 грудня, 2016, 23:20 Політика
Лещенко: Дубневичі – це приклад, коли одні «смотрящі» від Януковича йдуть, а нові приходять

Онищенко – тільки перший із відомих корупціонерів, хто почав казати вголос про корупційні схеми, до яких мав безпосереднє відношення. Натомість залишається ще багато відомих корупціонерів, такі як брати Дубневичі, які продовжують розкрадати державу.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив нардеп Сергій Лещенко.

«Зараз ми говоримо про Онищенка, адже він єдиний, хто почав казати вголос про корупційні схеми, до яких мав безпосереднє відношення. Ми маємо закликати його співпрацювати з НАБУ і надати всю базу, яку він має, а зокрема список 70 депутатів, які отримували від нього хабар», – зазначив Лещенко.

Натомість, одна з найбільших корупційних схем в країні – бізнесів братів Дубневичів, який пов’язаний із постачаннями на «Укрзалізницю», й досі продовжує процвітати.

«У часи Януковича на схемах постачань двох видів деталей для залізнично-дорожнього полотна заробляв друг Януковича молодшого, колишній депутат-регіонал Вілен Шатворян. Тільки на цих оборудках він отримав близько 50 мільйонів гривень. Уже в 2014 році прибуткова галузь поступово перейшла до Дубневича і на середину 2016 року його дохід уже склав близько 300 мільйонів гривень», – розповів Сергій Лещенко.

Він додає, що це є конкретним прикладом зміни «смотрящих» відповідно до зміни влади. Натомість гнила система, як і корупційні схеми, працює далі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:54:40