середа, 30 листопада, 2016, 11:08 Львів
Завтра у Львові – прем’єра відеофільму «Неаполь – місто попелюшок»

Завтра, 1 грудня, на камерній сцені Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові відбудеться прем’єра відеофільму «Неаполь – місто попелюшок», створеного за мотивами п’єси львівської письменниці Надії Ковалик та вистави Національного театру імені Марії Заньковецької у режисурі народного артиста України Федора Стригуна.

Про це повідомляють організатори.

До уваги глядачів – прекрасні акторські роботи відомих акторів-заньківчан, талановита робота театру та творча креативність молодих телевізійників: Ольги Маркуль та Ольги Дрозди (з їх командою телеоператорів), яким повірив і дав можливість творчої реалізації виконавчий директор філії НТКУ Михайло Хвойницький. Також допомогла творчо-організаційна підтримка редактора Світлани Максименко.

«У часи відсутності національного кіно, національної драматургії львів’яни вирішили усупереч усім перешкодам заявити свою громадянську на творчу позицію, створивши, по суті, на «ентузіазмі» конкурентоспроможний творчий продукт – телефільм. Ще б пак: проблему біженців, нелегальних остарбайтерів, якими заполонена уся Європа (більшість з них – жінки з України) ми начебто досі не помічаємо у нашому соціумі. Ніхто про це не говорить ні на державному, ні на творчому та правових полях!», – йдеться у повідомленні.

Тому театр і телебачення вирішили порушити цю «мовчанку».

Відеофільм «Неаполь – місто попелюшок» – це перша за останній десяток літ спроба львівських телевізійників з Високого Замку відновити фільмовиробництво власними силами.

Отож, «Неаполь – місто попелюшок» – на ТРК «Львів».

Презентація відеофільму відбудеться 1 грудня, о 14.00, на камерній сцені Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 17:33:18