середа, 30 листопада, 2016, 17:52 Спорт
Упродовж грудня на Львівщині триватиме місячник «Інваспорту» – офіційно

З ініціативи Львівського регіонального центру «Інваспорт» й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації упродовж грудня 2016 року на Львівщині триватиме місячник інвалідного спорту.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Інваспорт у Львові,"

В рамках місячника, як повідомляє прес-служба ЛОДА, відбудеться низка важливих спортивно-масових заходів для осіб з інвалідністю, серед яких зокрема:

- обласний турнір з боча серед осіб з порушення опорно-рухового апарату, 2 грудня, спортивний зал загальноосвітньої школи № 82 м. Львова, (вул. Шафарика, 13);

- відкритий турнір з шахів серед спортсменів з порушеннями зору, в т.ч. за участю гостей з Польщі, 8-10 грудня, конференц-зал готелю «Волтер» (м. Львів, вул. В. Липинського, 60-А). У рамках цього турніру 10 грудня відбудеться інклюзивний дитячий турнір з шахів;

- чемпіонат Львівської області з настільного тенісу серед дітей з вадами розумового та фізичного розвитку, а також з порушеннями слуху, 14 грудня, спортивний зал ТВК «Південний» (м. Львів, вул. Щирецька, 36).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 19:09:15