середа, 30 листопада, 2016, 16:22 Регіони
У Тернополі три дні триватиме міжнародний фестиваль «JazzBez»

Із 2 до 4 грудня у приміщенні Тернопільського драмтеатру відбудеться XI міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez», на якому виступлять знані джазові колективи з десятка країн.

Як повідомив IA ZIK начальник управління культури та мистецтв Олександр Смик, фестиваль «JazzBez» стає елітною візитівкою початку зимових вечорів у Тернополі.

«Фестиваль «JazzBez» був започаткований у 2000 році українським Львовом та польським Перимешлем. Відтоді до ідеї проведення мандрівного джазового фестивалю долучилися ще десять міст з України та шість – у Польщі. Тернопіль – одне із них – і фестиваль відбувається у нашому місті одинадцятий раз, – розповів директор фестивалю «JazzBez» Олег Макогін. – Джазовий фестиваль проводиться взимку у різних містах приблизно в одні й ті ж дні. За цей час джазові колективи переїжджають з одного міста-учасника фестивалю до іншого і щодня виступають перед іншою аудиторією».

Тернопільські організатори «JazzBez» зазначають, що намагаються виконати дві умови. По-перше, щоб рівень музикантів був цікавим для глядачів. По-друге, представити якомога більшу географію виконавців.

І цього року виконати усі ці умови вийшло якнайкраще. Наприклад, у останній день фестивалю виступатиме колектив «SistersinJazz», усі учасниці якого з різних країн. Також на фестиваль до Тернополя приїдуть виконавці з Америки, Куби, Іспанії, Швеції, Норвегії, Польщі, Японії тощо.

Організатори фестивалю: Тернопільська міська рада, мистецьке об’єднання «Коза» та музичний центр «Бастер».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 19:08:28