середа, 30 листопада, 2016, 16:57 Світ
У США можуть дозволити використовувати екстазі як медпрепарат
Екстазі. Фото: vice.com
Екстазі. Фото: vice.com

У США можуть дозволити використовувати екстазі як медичний препарат для лікування посттравматичного стресового розладу.

Про це пише The New York Times.

У третій фазі клінічних випробувань екстазі, яке схвалило управління з контролю за продуктами харчування та ліками (FDA), візьмуть участь 230 людей.

Якщо випробування покаже, що цей препарат дійсно ефективний для пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом, то його можуть схвалити для продажу, тоді препарат з’явиться на ринку до 2021 році.

У попередніх дослідженнях завдяки екстазі більшості пацієнтів вдалося значно поліпшити свій стан, причому навіть через 3,5 року результат зберігся. Якщо у третій фазі випробувань результати будуть такими ж, то цей препарат стане кращим методом лікування з усіх наявних. Однак передбачається, що його прийом буде суміщений з курсом психотерапії.

Наголошується, що екстазі та інші засоби, віднесені до нелегальних, вже багато десятиліть вважають перспективними препаратами для лікування різноманітних станів, в тому числі паліативної допомоги – вони зменшують біль і тривогу. Проте вивчення цих препаратів ускладнене законодавством різних країн, пишуть «Українські новини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 17:22:08