середа, 30 листопада, 2016, 21:55 Львів
У Львові вночі чергуватиме снігоприбиральна техніка

Як повідомили голови районних адміністрацій міста Львова, вночі чергуватиме снігоприбиральна техніка. За необхідності, її кількість буде збільшена. Наразі, в основному, залучають піскорозкидувачі та підмітальні машини.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі Львівської міської ради

«Всі 11 одиниць снігоприбиральної техніки будуть чергувати цілу ніч. Плануємо задіювати підмітальні машини та піскосії. Виїжджати будемо за необхідності», – зазначив Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА.

«На чергуванні будуть 4 піскорозкидувачі та 4 підмітальні машини. За необхідності до очистки тротуарів будемо залучати трактори. Якщо буде погіршення погодних умов, кількість техніки буде збільшено», – розповів Орест Тимчишин, заступник голови Франківської РА.

«На даний момент в районі підсипають усі шляхопроводи. На ніч в готовності до роботи є 5 піскосіїв, 3 щітки та навантажувачі», – зазначила Надія Банах, голова Залізничної РА.

«На чергуванні на ніч для розчищення доріг і тротуарів виїде 5 піскосіїв, 3 трактори та 1 навантажувач», – зазначив Іван Лозинський, голова Личаківської РА.

У Сихівському районі на чергуванні вночі перебуватиме 13 машин. «Від завтра плануємо залучити додатково 3-4 одиниці техніки. Всі машини готові до прибирання, піскосії завантажені, піскосуміші достатньо. Якщо падатиме сніг, техніка виїде на дороги. Двірники також попереджені, вдосвіта мають відновити роботи», – розповідає голова Сихівської РА Ірина Маруняк.

Як розповів голова Шевченківської РА Олександр Удовенко, наразі чергує 6 одиниць техніки. Уночі робитимуть об’їзди, за потреби посипатимуть дороги. Якщо падатиме сніг, ще 4 машини буде залучено до прибирання.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 19:28:24