середа, 30 листопада, 2016, 17:53 Економіка
У Києві та Львові діяла злочинна мережа «експертів» з оцінки нерухомості

Оперативники Управління захисту економіки припинили злочинну діяльність мережі представництв з надання послуг оцінки нерухомого майна, яка діяла у Львові та Києві. Без виїзду фахівця на місце та за певну винагороду об’єкти нерухомості оцінювались за заниженою ринковою вартістю. Загальна сума, яку отримали від злочинної діяльності сягає 500 тисяч гривень.

Про це інформує департамент захисту економіки Національної поліції України.

При нотаріальному посвідченні договорів з продажу нерухомості комерційного призначення його вартість зменшувалась у два-три рази. У подальшому це призводило до зменшення сплати загальнообов’язкових платежів. Зокрема, внесків до Пенсійного фонду України, військового збору та прибуткового податку.

Координувала незаконний бізнес 36-річна мешканка Вінниччини. За такі «послуги» вона одержала понад 500 тисяч гривень винагороди.

На підставі ухвал суду працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції та слідства провели низку обшуків. Поліцейські вилучили 13 печаток та штампів суб’єктів господарювання, звіти про експертну оцінку майна та 7,2 тисячі гривень, отриманих у якості «подяки» за заниження вартості об’єктів нерухомості.

На підставі матеріалів управління захисту економіки слідчим відділенням Залізничного відділу поліції ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться заходи щодо встановлення кола осіб, які також можуть бути причетними до цього кримінального правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 19:10:28