середа, 30 листопада, 2016, 12:53 Київ
У Києві під час круглого столу шукатимуть шляхи порозуміння між Україною і Польщею

Знайти шляхи порозуміння між Україною та Польщею намагатимуться 2 грудня в Києві – Інститут світової політики разом із Центром польських та європейських студій НаУКМА організовують міжнародний круглий стіл. Інформаційним партнером заходу є телеканал ZIK.

Протягом декількох годин учасники висловлюватимуть своє бачення подолання тягаря минулих конфліктів і зменшення їхнього впливу на розбудову відносин між двома країнами в майбутньому. Очікується, що запрошені гості також запропонують підходи до подолання існуючої прірви між суспільствами та політикумом в питаннях ставлення до спільного минулого та запуску ефективного процесу взаємопримирення між Україною та Польщею.

Міжнародний круглий стіл стане майданчиком для спілкування істориків та політиків. Серед них – завідувач відділу новітньої історії та політики Інституту історії України НАН України Георгій Касьянов, польський історик та політик, колишній депутат Європарламенту Павел Коваль, історик і політолог, провідний польський українознавець Томаш Стриєк, експерт з української зовнішньої політики (Осередок східних студій у Варшаві) Тадеуш Іванський, народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції Марія Іонова та інші.

Модераторами міжнародного круглого столу будуть Олена Бетлій, аналітик Інституту світової політики, заступниця керівника Центру польських та європейських студій НаУКМА, та Юрій Кулініч, ведучий інформаційно-аналітичного ток-шоу наживо «Почути Україну» та інформаційно-аналітичної щоденної пряомефірної токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Міжнародний круглий стіл відбудеться у п’ятницю, 2 грудня, з 11:00 до 12:30 в готелі «Прем’єр Палац» (Київ, бульвар Тараса Шевченка 5-7/29). Повідомлення для реєстрації можна надсилати на електронну скриньку yansay93@gmail.com.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 14:57:48