середа, 30 листопада, 2016, 17:50 Львів
У Дрогобицькому районі спортивний майданчик із штучним покриттям передадуть селу Модричі

Сьогодні, 30 листопада, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко провів нараду з питання встановлення на території району спортивних споруд. У нараді взяли участь голова районної ради Михайло Сікора та Модрицький сільський голова Мирон Флюнт, заступники голови РДА та керівники її деяких структурних підрозділів.

Йшлося про встановлення майданчика зі штучним покриттям за кошти обласної програми «Спортивний майданчик».

Оскільки виникли об’єктивні проблеми зі спорудження такого майданчика в Солонську (виконавці робіт не забезпечили в повному обсязі проведення підготовчих робіт, зокрема, водовідведення), вирішено передати майданчик іншому селу. Так, Модрицький сільський голова Мирон Флюнт повідомив, що Модричі готові до кінця року встановити такий майданчик.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив головному спеціалісту з питань спорту РДА Олегові Войтечку підготувати клопотання до Львівської обласної ради про передачу коштів програми в сумі 500 тис. грн Модрицькій сільській раді, – передає власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 07:57:34