середа, 30 листопада, 2016, 11:38 Львів
У Дрогобицькому районі провели конкурс дитячих малюнків «Професіографічне дерево моєї родини»

У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся перший етап конкурсу дитячих малюнків «Професіографічне дерево моєї родини» серед учнів 5-9 класів Дрогобицького району.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на провідного фахівця з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Юлію Братунь.

На конкурсі було представлено 36 малюнків, на яких учасники старанно зобразили своє професіографічне родинне дерево. Конкурсна комісія оцінювала глибину розкриття теми, творчість та оригінальність малюнку. Від «коріння до гілочок, листочків та плодів» діти зображали професії своїх предків, використовували приказки та прислів’я.

Перемогу у конкурсі малюнків здобула учениця Медвежанського НВК ім. М. Біласа Марта Сов’як, яка братиме участь у другому турі на обласному рівні. Друге місце посіла учениця Урізького НВК Анастасія Закутня, третє розділили Вікторія Медвідь – учениця Добрівлянської ЗОШ і Вікторія Викрикач – учениця Ролівської ЗОШ.

«Метою конкурсу була активізація профорієнтаційної роботи з молоддю шляхом пізнання родинних професійних традицій, сімейних ремесел, професійних досягнень батьків, дідів, прадідів та їх художнє висвітлення у вигляді малюнку, на якому зображується родинне дерево», – зауважила Юлія Братунь.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 10:28:59