середа, 30 листопада, 2016, 13:15 Львів
У Дрогобицькому районі лісники пообіцяли відновити зруйновані важкою технікою лісгоспу дороги

Сьогодні, 30 листопада, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу зустріч за участю Медвежанського, Солонського та Лішнянського сільських голів, а також заступника директора ДП ««Держлісгосп» Василя Кінаша. Темою розмови було руйнування важкою технікою лісгоспу польових та місцевих доріг.

Сільські голови говорили про зростаюче обурення мешканців такими діями лісників, адже руйнуються не лише дороги, мають місце випадки, коли лісовози їдуть через пайовані поля, залишаючи за собою цілі траншеї та місиво болота.

Василь Кінаш пообіцяв виїхати на місця та спільно з лісничими оцінити завдану шкоду. Він також повідомив, що лісове господарство надасть для підсипання доріг піщано-гравійну суміш, а коли підмерзне земля, лісівники обіцяють розрівняти колії на сільськогосподарських угіддях.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад дав завдання керівництву Держлісгоспу невідкладно виправити негативні наслідки своєї діяльності і надалі перед проведенням лісогосподарських робіт погоджувати із сільськими, селищними радами не лише план рубок, а й під’їзні шляхи для важковагової техніки, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 22:38:12