середа, 30 листопада, 2016, 14:35 Львів
У Дрогобичі відбулася міжнародна наукова конференція до 160-річчя Івана Франка

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбулася міжнародна наукова конференція «Лінгвістичне франкознавство в контексті сучасних філологічних студій», приурочена до 160-річчя від дня народження Івана Франка.

Робота конференції проходила за такими напрямами: мова і духовність крізь призму лінгвофілософської концепції Івана Франка; лінгвістичні дослідження художнього, публіцистичного та наукового дискурсу Івана Франка; актуальні проблеми лексикології, фразеології та граматики української мови; лінгвістична інтерпретація тексту.

Організатори конференції – кафедра української мови Дрогобицького педуніверситету та відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту виконкому Дрогобицької міської ради – радо вітали гостей з інших міст України та із-за кордону, які прибули для участі в конференції.

Науковці зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Вінниці, Луцька, Києва, Мукачевого, Любліна (Польща) засвідчили свою шану й повагу до величі інтелекту та сили духу славетного Каменяра, чиї ідеї з плином часу не втрачають своєї актуальності, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на педуніверситет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 13:59 :48