середа, 30 листопада, 2016, 15:28 Львів
У Дрогобичі понад 60 учнів взяли участь у всеукраїнській конференції з проблем екологогічної культури

У Дрогобичі відбулася ІХ Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір XXI століття», у якій брали участь понад 60 учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, МАН, учнівських наукових товариств з різних регіонів України.

З вітальним словом до учасників на пленарному засіданні звернулись проректор з науково-педагогічної роботи державного університету імені Івана Франка Володимир Шаран, декан біолого-природничого факультету Світлана Волошанська та інші.

Програма конференції включала роботу у секціях екології та валеології. Крім того, працювала секція профілактики серцево-судинних захворювань в рамках міжнародного проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

Учасники конференції презентували доповіді проблемно-пошукового, дослідницького характеру, в яких прозвучало чимало цікавих думок і пропозицій.

Між пленарним та секційними засіданнями був проведений відкритий хімічний експеримент за участю всіх охочих учасників конференції.

Конференція пройшла під егідою Міністерства освіти і науки України. Її організували Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка спільно з відділами освіти виконавчих органів міської ради й районної державної адміністрації та Львівським обласним центром здоров’я, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на Дрогобицький педуніверситет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 13:53:06