середа, 30 листопада, 2016, 11:34 Львів
У Бориславі формуватимуть транспорту мережу міських маршрутів

У Бориславі розроблять проект стратегії розвитку транспортної мережі міста, який буде поданий на затвердження виконавчого комітету міської ради.

Окрім того, буде підготовлено проект рішення виконкому міської ради щодо затвердження місць зупинок приміських маршрутів у місті.

Відповідне рішення було прийнято під час громадського обговорення питання транспортної мережі міських маршрутів загального користування у місті Бориславі.

Заступник міського голови Борислава Едуард Бринь повідомив присутнім, що в зв’язку з підготовкою до проведення конкурсу з визначення перевізників на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі, виконавчий комітет міської ради, як організатор перевезень пасажирів на міських маршрутах  організував громадські обговорення транспортної мережі маршрутів, які будуть виставлятись на конкурс.

На громадському обговоренні піднімалось питання міського маршруту № 2 (вул. Коваліва (стоматологія)-вул.С. Бандери.

Гололовний спеціаліст з транспортних перевезень та державних закупівель відділу економіки і торгівлі Наталя Шкумбатюк повідомила, що маршрут № 2 (вул. Коваліва (стоматологія)-вул.С.Бандери буде обов’язково виставлятися на конкурс у 2017, оскільки мешканці мікрорайону Мразниця вимушені доїжджати до місця призначення приміськими маршрутними автобусами в напрямоку мікрорайону Мразниця, або в протилежний напрямок.

Депутат Бориславської міської ради Михайло Щербанік запропонував внести зміни щодо схеми руху маршруту № 1, а саме: розділити маршрут на маршрут № 1 та № 1А, один із них повинен рухатись по вул.Трускавецькій із поворотом на вул. Коваліва, а другий через вул. Коваліва із заїздом до вул. Модрицької. А також врахувати заїзд до міського кладовища та кінця вул. Івана Франка.

А перевізник Володимир Кузбит запропонував залишити схеми руху міських маршрутів без зміни до повного відновлення моста на вул. Героїв ОУН-УПА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:49:02