середа, 30 листопада, 2016, 17:17 Регіони
Тернопільщина співпрацюватиме з Індією

Тернопільщина зацікавлена у реалізації спільних інвестиційних проектів з представниками Індії. Зокрема, цікавими є проекти у сфері сільського господарства, туризму, ІТ-технологій, культури, освіти.

Як повідомляє IA ZIK, про це заявив голова обласної держадміністрації Степан Барна під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Індії в Україні Кумаром Маноджі Бхарті.

Надзвичайний та Повноважний посол Індії в Україні зазначив, що важливим аспектом співпраці у сфері сільського господарства може бути експорт бобових. Крім того, є чимало ідей для співпраці у сфері культури. «Недавно у Львові стартувала зйомка першого індійського кінопроекту, який знімається у незалежній Україні. Це – індійський розважальний фільм «Переможець». Ми б хотіли, щоб такі фільми знімалися і на Тернопільщині», – зазначив Кумар Маноджі Бхарті.

У свою чергу, Степан Барна запропонував провести низку спільних заходів, зокрема – Дні Індії на Тернопільщині, Дні індійського кіно, презентацію індійської культури, а також – Дні Тернопільщини в Індії.

Йшлося і про освітні послуги. Зараз на Тернопіллі навчається близько 60 студентів з Індії. Щоб збільшити число студентів, потрібно запровадити онлайн-послуги вступу. Голова ТОДА сказав, що клопотатиме перед Міністерством освіти і науки про внесення змін до умов вступу, які б полегшили доступ до навчання студентам з Індії. Крім того, жителі Тернопільщини можуть пройти стажування та отримувати різні стипендії від уряду Індії.

Також голова обласної державної адміністрації запросив Надзвичайного та Повноважного посла Індії в Україні та представників бізнесу Індії на міжнародний інвестиційний форум, який планують провести на Тернопільщині в травні 2017 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 17:50:14