середа, 30 листопада, 2016, 14:59 Львів
Синютка на заяву перевізників про нестабільну роботу взимку: Будуть інші працювати
Голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK
Голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK

Якщо певні автотранспортні підприємства не будуть виконувати зобов’язання щодо перевезення пасажирів, це будуть робити інші перевізники.

Про це 30 листопада у коментарі IA ZIK повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, коментуючи заяву перевізників про те, що вони не гарантують стабільної роботи транспорту взимку.

«Перевізники мають право робити будь-які заяви. Але, якщо вони не будуть виконувати свої зобов’язання перед мешканцями, ці зобов’язання будуть виконувати інші перевізники», – наголосив О.Синютка.

Голова ЛОДА зазначив, що перевізники, коли подаються на конкурси, декларують кількість автобусів, їх марку, технічний стан тощо.

«Тому, говорити сьогодні про те, що їм складно, є всі підстави, але говорити про те, що вони мають право відмовитися – думаю, це безпідставно», – наголосив О.Синютка.

Водночас голова ЛОДА зазначив, що підтримує ініціативу щодо монетизації пільг.

«Щодо монетизації пільг – це наша спільна позиція. Я готовий, щоб ми спільно перед Урядом і профільними міністерствами відстоювали питання переведення пільгового обслуговування на грошові кошти – щоби кожна людина отримала кошти і сама приймала рішення, куди їх використовувати – на проїзд чи інші речі. А перевізник щоби знав, щоб кожна людина, яка користується послугами, має заплатити», – пояснив О.Синютка.

Як повідомлялося, маршрутники Львівщини заявили, що не гарантують стабільної їзди взимку.

Також перевізники Львівщини погрожують їхати до Києва – вимагати монетизації пільг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 22:38:44