середа, 30 листопада, 2016, 22:40 Політика
Росія не буде нападати на Україну, оскільки обрала шлях гібридної війни,– нардеп

Не варто очікувати збройної відповіді Росії на українські навчання поблизу Криму, оскільки Кремль взяв курс на розхитування ситуації всередині країни. Водночас, такі навчання потрібні України, оскільки демонструють її здатність до оборони.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат, представник Радикальної партії Юрій Чижмарь.

Нардеп наголосив на тому, що навчання, про які оголосило командування Повітряних сил ЗСУ потрібні України, оскільки демонструють здатність країни протистояти агресії.

«Для України це питання обороноздатності. На сьогодні Росія безпрецедентно і без пояснень зосередила значні  збройні формування в Криму. Тому не реагувати на це ми не можемо. З іншого боку, ми розуміємо, що це може стати якимось пунктом агресії чи конфронтації на міжнародній арені. Але це вибір країни. Або вона сьогодні дозволяє створювати загрозу з півдня, або вона обороняється», - підкреслив обранець.

Чижмарь, також, висловив сумнів у тому, що Росія внаслідок проведення навчань перейде до відкритої форми протистояння  з Україною.

«Я не вірю в те, що Росія готова перейти в відкриту фазу війни. Вона прекрасно розуміє виклики. Якби вона хотіла перейти до відкритої фази, вона зробила б це тоді, коли в неї були підстави це зробити. Росія пішла шляхом гібридної війни. Це відчуває, також, і Європа.  Росія зрозуміла, що інвестуючи в інформацію, сьогодні можна вигравати війни. Росія виграла кілька виборів в Європі. Вони впливали на вибори в США. Поява Януковича – також була з погодження Путіна. Це все одна картинка. Сьогодні іде дуже потужна інформаційна кампанія. В нас реформи зупинились, немає соціального підняття.

Тому зараз ведеться цілеспрямована інформаційна війна проти України, щоб розхитати ситуацію зсередини, створити конфлікт», – резюмував політик.

Як повідомлялось Повітряні Сили Збройних Сил України планують провести науково-дослідні навчання, під час яких будуть проведені повітряні стрільби у південній частині України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 11:54:23