середа, 30 листопада, 2016, 22:30 Події
РФ не буде завдавати ракетний удар у разі проведення Україною військових навчань поблизу Криму, – політолог

Росія не збирається наносити ракетний удар у разі проведення Україною військових навчань поблизу Криму – це обмін позиційними заявами.

Про це заявив політолог Петро Олещук, – повідомляє УНН.

РФ не збирається завдавати ракетний удар у разі проведення Україною військових навчань поблизу Криму – політолог

«По суті, цей конфлікт обидві сторони використовують, аби, по-перше, нагадати про проблему статусу Криму, а, по-друге, заявити про свої власні позиції. Тобто Україна проводить навчання і таким чином з дипломатичної точки зору натякає на те, що, власне, для неї питання Криму не закрите і вона вважає Крим своєю територією. У відповідь на це реагує Росія, стверджуючи, що вона це буде всілякими способами запобігати, таким чином знову ж таки нагадуючи про власну позицію», – зазначив він.

«По суті, це обмін позиційними заявами. І все. Росії це абсолютно зараз не потрібно. У них немає для цього жодних причин», – додав Олещук.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, коментуючи погрози Росії завдати ракетний удар на суверенній території України, зазначив, що Росія перейшла до нового етапу провокування ескалації військової агресії проти України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 14:42:01