середа, 30 листопада, 2016, 18:15 Спорт
Понад 400 дітей учасників АТО і героїв Небесної Сотні відвідали спортбазу СКА

Сьогодні, 30 листопада 2016 року, відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА провели останню екскурсію для дітей учасників АТО та героїв Небесної Сотні у спорткомплексі СКА.

Армійську спортивну базу олімпійської підготовки відвідали діти воїнів АТО  з Кам'янсько-Буського району і Самбора

З 16 листопада до 30 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи відбувались спортивно-пізнавальні заходи для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Понад 400 дітей відвідали тренувальні зали спорткомплексу СКА. Дітей знайомили із різноманітними видами спорту, серед них: плавання, кульова стрільба, кінний спорт, бойові види, велотрекові гонки тощо. Спортсмени, серед яких були і учасники Олімпійських ігор, розповідали про свій вид, демонстрували свої вміння та ділились секретами успіху.

Ближче діти могли познайомитись зі стрільбою з лука: із допомогою професійних тренерів та спортсменів кожен охочий мав змогу вистрілити у ціль. Також мали змогу випробувати свої сили у кульовій стрільбі, їзді верхи на конях та їзді на велосипеді.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки спортивні екскурсії для дітей родин Небесної Сотні та воїнів АТО"

«Вважаю, що такі заходи обов’язково потрібно проводити. Адже такого роду екскурсії допомагають більше зацікавити дітей у занятті спортом, а також дають змогу ознайомитись із великим спектром видів. Це у майбутньому допоможе їм скоріше визначитись із вибором. Я бачу, як вони із захватом спостерігають за спортсменами та яка радість з’являється на обличчі, коли вони вистрілюють із лука. Впевнений, після цих екскурсій більша частина з них почне займатись спортом», – сказав голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський.

Наприкінці екскурсії діти отримували подарунки від відділення НОК у Львівській області, Фундації Юрія Турянського «Почни з себе» та проекту «Мій тато захищає Україну».

За останні дні одну з найкращих спортивних баз Львівщини, яка має статус бази олімпійської підготовки, відвідали організовані групи дітей з Жовківського, Радехівського, Дрогобицького, Старо–Самбірського, Самбірського, Пустомитівського, Золочівського, Бродівського, Бузького, Перемишлянського, Жижачівський районів та міста Стрий.

До організації та проведення цього заходу окрім керівництва навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у Львові активно долучилися структурні підрозділи галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, обласний центр «Спорт для всіх», тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл, провідні спортсмени–олімпійці Львівщини, волонтерські організації.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки спортивні екскурсії для дітей родин Небесної Сотні та воїнів АТО"

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 18:19:41