середа, 30 листопада, 2016, 21:35 Політика
Політики зваблюють виборців демагогією про ядерний статус та вступ до ЄС, – експерт

Кандидати у народні депутати від виборів до виборів роздають українцям обіцянки, втілення яких в життя не залежить від головного законодавчого органу держави.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19:00) на телеканалі ZIK  заявила координаторка громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

«Добре, що народні депутати не виконують своїх передвиборчих обіцянок, бо вони не варті того паперу, на якому роздруковані. Вони є суто популістськими. Чи вірити їм – питання освіти і просвіти самих громадян. Неможливо нині, наприклад, повернутись до курсу долара по п’ять гривень. Це пустопорожнє гасло. Однак, з кожними новими виборами ми спостерігаємо, що за популістів голосує чимало людей», – стверджує Ольга Айвазовська.

На думку експертки,  топова трійка нереальних обіцянок, котрими приваблювали виборців впродовж останніх років, складається із гасел повернути Україні ядерне озброєння, домогтися вступу в ЄС та побудувати захисний мур на кордоні з РФ, більші відомий як проект «Стіна». Ці тези від початку були популістськими, каже Айвазовська, оскільки їхнє виконання не залежить від депутатів Верховної Ради.

До слова, Верховна Рада VIII скликання, що пропрацювала вже 2 роки, має дві найбільші проблеми – непрофесіоналізм депутатів та популізм. Так вважає політичний експерт Ярослав Павловський.

«Робота цього парламенту характерна великою кількістю законодавчих ініціатив, але тільки кожен 10 законопроект ухвалювали. Це свідчить про уявну видимість роботи багатьох депутатів та їхню безвідповідальність», – каже політичний експерт. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 14:02 :05