середа, 30 листопада, 2016, 15:15 Львів
Перевізники Львова та області хочуть збільшити тарифи на 40%. Голова ОДА: підстав немає
Водій маршрутки. Фото: Ілюстрація
Водій маршрутки. Фото: Ілюстрація

Із підвищенням мінімальної зарплати в Україні до 3200 грн постане питання про зростання тарифів на перевезення пасажирів у маршрутках Львова та області.

Про це 30 листопада на прес-конференції заявив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

«При мінімальній зарплаті 3200 грн буде підвищено ціни на всі запчастини. Постане питання про перегляд тарифів», – заявив І.Велійка.

Директор ТзОВ «Самбірське АТП -14608» Іван Романяк повідомив, що йдеться про зростання тарифів на 40-60%. «Ми без цього пропадемо», – заявив він.

Водночас, І.Велійка пояснив, що ініціатива перевізників щодо тарифів залежатиме від того, які суми виділятимуться на компенсації за перевезення пільговиків. Така ідея може бути відкладена, якщо перевезення пільговиків належно фінансуватимуться.

«До 1 грудня автотранспорті підприємства здійснюють розрахунки тарифу при підвищенні мінімальної зарплати до 3200 грн. До 10 грудня плануємо звести докупи усі дані і розпочати переговори на рівні міста і області», – заявив І.Велійка.

Натомість голова ЛОДА Олег Синютка у коментарі IA ZIK повідомив: «Ніяких підстав для зростання тарифів на 40% сьогодні немає».

Нагадаємо, маршрутники Львівщини заявили, що не гарантують стабільної їзди взимку.

Голова ЛОДА Олег Синютка прокоментував заяву перевізників.

«Перевізники мають право робити будь-які заяви. Але, якщо вони не будуть виконувати свої зобов’язання перед мешканцями, ці зобов’язання будуть виконувати інші перевізники», – наголосив О.Синютка.

Такоє перевізники Львівщини погрожують їхати до Києва – вимагати монетизації пільг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 19:29:27