середа, 30 листопада, 2016, 11:53 Львів
На Стрийщині підприємства з іноземними інвестиціями долучаються до вирішення проблем району

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький за участю голови районної ради Романа Козака провів заслуховування керівників підприємств району щодо вивчення та надання допомоги у вирішенні проблемних питань суб’єктам господарювання у галузі промисловості Стрийщини.

Першими у числі таких стали підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «ЛЕОНІ», ТзОВ «Галичина-Захід» та ДП «Стрийлісородукт». Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській РДА.

Звертаючись до присутніх, Василь Зубрицький відзначив вагомий внесок підприємств з іноземними інвестиціями в економічний та соціальний розвиток регіону – це і наповнення бюджету, і створення робочих місць, і активна участь у важливих для району проектах.

«Дані підприємства є прикладом успішного інвестиційного проекту, реалізованого на теренах Стрийщині. Тож зі свого боку, – як підкреслив голова райдержадміністрації, – влада району буде і надалі створювати усі умови для комфортного ведення бізнесу, а для цього необхідно вміти чути один одного та спільно вирішувати робочі питання».

Представники підприємств розповіли про свою діяльність, економічні перспективи, окреслили основні напрями розвитку компаній.

У свою чергу, Василь Зубрицький запропонував керівникам цих підприємств переглянути середню зарплату та збільшити її для своїх працівників з січня 2017 року, а також провести нормативно-грошову оцінку земель, якими розпоряджаються.

Під час обговорення запропонованих пропозицій, присутні окреслили найважливіші питання, які потребують детальної уваги інвесторів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 12:41:40