середа, 30 листопада, 2016, 13:41 Події
На Полтавщині тренувалися загони територіальної оборони

Неподалік від Полтави пройшли військові навчання загонів територіальної оборони. Такі підрозділи є в усіх областях України. Головне їх завдання – стримати ворога та відбити раптовий наступ.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» (щобудня о 07:00 на телеканалі ZIK).

На полтавському полігоні зібралося одразу п’ять загонів територіальної оборони.

«Зараз такий час в країні, коли завжди треба бути готовими до будь-якої ситуації. Раніше, фактично, в Україні не було армії та боєздатних Збройних Сил. Однак головна наша зброя – це патріотично налаштовані люди, яких потрібно навчити військовій справі», – прокоментував військовий комісар Олександр Турченко.

На навчаннях згадували навики стрільби та вправлялися з автоматом. Знавці зброї кажуть, що вистріляти 20 патронів достатньо, щоб зрозуміти техніку початківцю, а також згадати навики людині з досвідом.

Також чоловіки пригадали основи саперної справи, зокрема, як встановлювати та виявляти розтяжки, протитанкові та протипіхотні міни.

Командир полтавського загону розповідає, що коли була загроза наступу у 2014 році, то територіальний батальйон формували поспіхом – за 10 днів. Сьогодні ж у Полтаві для захисту вже є 3 загони. Відтак, переконують чоловіки, у разі небезпеки вони готові відбити агресію ворога.

«Наразі проводяться тільки другі збори військовозобов’язаних. Тому поки що зарано говорити, що це повністю підготований до бойових задач підрозділ. Але робота триває, і ми дуже швидкими темпами здобуваємо необхідний досвід», – зазначив командир загону Олександр Русін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 22:39:15