середа, 30 листопада, 2016, 13:53 Львів
Маршрутники Львівщини заявили, що не гарантують стабільної їзди взимку
Маршрутка у Львові. Фото: Варта1/Facebook
Маршрутка у Львові. Фото: Варта1/Facebook

Перевізники Львівщини не гарантують стабільної роботи пасажирського громадського транспорту взимку.

Про це 30 листопада на прес-конференції заявив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Він повідомив, що через нерозчищені дороги Львівщини під час снігопаду, що стався у середині листопада, близько 50% автобусів, які виїхали на лінію, вийшли з ладу.

«Якщо буде сувора зима, будь-які гарантії щодо стабільної роботи пасажирського громадського транспорту дати неможливо», – заявив І.Велійка.

Таку ситуацію він пояснив, зокрема, тим, що автобуси, які курсують на маршрутах Львівщини, дуже зношені і застарілі. «Автотранспорті підприємства роблять усе, щоб автобуси були готові, але сюрпризи погоди можуть спричинити сюрпризи у роботі громадського транспорту», – додав І.Велійка.

«Середній вік автотранспорту – 8-9 років. Це надто старі автобуси, щоби гарантувати їх безвідмовну роботу. На сьогодні галузь поставлена у такі умови роботи, що АТП не мають фінансової можливості купувати нові автобуси. Відсотки за кредитні гроші непосильні для їх повернення у п’ятирічний термін. А найдешевший автобус українського виробництв акоштує 1,5 млн грн», – зазначив керівник Асоціації перевізників Львівщини.

І.Велійка також заявив, що перевізники не мають грошей на закупівлю нових автобусів, оскільки держава не повертає кошти за перевезення пільговиків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 19:27:29