середа, 30 листопада, 2016, 11:16 Політика
Кирило Сазонов: Скільки ще треба вбити українців, щоб було відкликано «закон Савченко»?
Фото: tsn.ua
Фото: tsn.ua

Ініціатори «закону Савченко» мали б відкликати цей закон, зважаючи на сумну статистику повторного скоєння злочинів особами, які достроково вийшли з в’язниць.

Про це у Фейсбуці пише журналіст Кирило Сазонов.

«Засуджені, які вийшли на свободу завдяки «закону Савченко», вже вчинили 30 вбивств і 25 тяжких тілесних злочинів, які спричинили смерть. Про це повідомив в. о. глави Нацполіціі Вадим Троян (Vadim Troyan). Ну що – вже можна сказати вголос, хто насправді і навіщо писав цей закон і просував його через Тимошенко під прикриттям прізвища «Савченко» до Верховної Ради? Або почекаємо круглої цифри убитих і забитих на смерть під час пограбування?», – написав К.Сазонов.

«Дорогі Юлія Володимирівна і Надія, може пора відкликати вже закон? Або внести правки, щоб не випускати вбивць, ґвалтівників-убивць і інших рцд? Або нехай уб’ють хоча б сто осіб? Ну, я ж не знаю, які у вас зобов’язання перед замовником, раптом там конкретна цифра убитих українців і до неї змінювати закон не можна? Скажіть, скільки ще вб’ють, поки ви вгамується і зробите крок назад?», – наголосив журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 19:28:59