середа, 30 листопада, 2016, 13:42 Події
Кількість хворих дітей внаслідок отруєння у Кам’янець-Подільському зросла до 120
Лікарня. Фото: Шмаков Валерій/УНІАН
Лікарня. Фото: Шмаков Валерій/УНІАН

У результаті масового отруєння на танцювальному фестивалі у Кам’янець-Подільському кількість хворих дітей збільшилася до 120.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Станом на 30 листопада внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції постраждала 141 особа, з яких 120 дітей і 21 дорослий.

«На сьогодні після повернення додому 45 осіб продовжують лікування в стаціонарних відділеннях Івано-Франківської, Київської, Сумської, Миколаївської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей», – повідомляє служба.

22 особи (з них 19 дітей) захворіли в Києві, 23 людини (19 дітей) – у Київській області, 12 дітей виявили отруєння в Дніпропетровській області, 15 осіб (10 дітей) – в Одесі.

18 дітей і двоє дорослих отруїлися у Сумській області, 11 осіб (10 дітей) – у Львівській області, 17 осіб (15 дітей) в Івано-Франківській області. У Харківській області постраждали 14 осіб (11 дітей), у Черкаській – п’ятеро дітей. Одна дитина та один дорослий отруїлися в Чернігівській і Миколаївській областях.

«За результатами лабораторних досліджень встановлено, що етіологічним фактором спалаху є Shigella Sonnei. Збудник Shigella Sonnei виділений з харчових продуктів, змивів, відібраних на об’єкті виникнення спалаху (готельно-ресторанний комплекс «Ксенія» у м. Кам’янець-Подільський і с. Врублівка Кам’янець-Подільського району), а також від 43 хворих і 2 контактних осіб», – розповіли в службі.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що кількість постраждалих внаслідок отруєння у Кам’янець-Подільському зросла до 109 осіб.

Як відомо, 22 листопада на залізничному вокзалі Києва з потяга госпіталізували 18 дітей і одного дорослого з діагнозом отруєння. Усі вони поверталися з міста Кам’янець-Подільський, де брали участь в конкурсі.

Згодом стало відомо, що під час перевірок одного із готельно-ресторанних комплексів у Кам’янці-Подільському на Хмельниччині, де отруїлися діти і дорослі, виявили порушення, робота закладу зупинена.

Серед тих, хто отруївся у Кам’янці-Подільському – четверо жителів Львівщини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 17:29:57