середа, 30 листопада, 2016, 17:25 Події
Геращенко: Звільнення заручників до новорічних свят має стати основним завданням Мінська

Питання звільнення заручників до новорічних свят має стати ключовим завданням для мінських груп.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє нардеп Ірина Геращенко.

Вона повідомила, що разом з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним зустрілася з представником України в тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою, обговорили підсумки міністерської зустрічі в «нормандському форматі» та підготовку до зустрічей контактної групи і всіх чотирьох підгруп, що відбудуться в Мінську 7 грудня.

«Для української сторони дуже важливо, що ключовими темами міністерської зустрічі були саме безпека і гуманітарний аспект. Вважаємо, що питання звільнення заручників до новорічних свят має стати ключовим завданням для мінських груп. Л. Кучма ще раз наголосив, що за ініціативою української сторони питання звільнення заручників буде заслухано на тристоронній контактній групі 7 грудня як пріоритетне. Процес звільнення має бути розблокований. Про це вчора дуже чітко заявили і міністри закордонних справ Німеччини і Франції», – зазначила Геращенко.

Також на зустрічі в Мінську українська сторона підніматиме питання демілітаризації Дебальцевого. Ця тема була важливою і на міністерській зустрічі.

«І, звичайно, немає жодного пояснення блокуванню роботи КПВВ « Золоте». Бойовики пообіцяли на минулій зустрічі відкрити його 10 грудня. Вчора їх московські куратори не змогли надати будь – яких розумних пояснень, чому ж заблоковано « Золоте». Це питання було в центрі уваги міністрів Німеччини і Франції. Як і інші гуманітарні проблеми, як недопуск в тюрми на окуповані території та РФ Міжнародного комітету Червоного Хреста», – йдеться у дописі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 14:58:30