середа, 30 листопада, 2016, 16:53 Суспільство
Держкіно виділило гроші на два українські фільми
Фото: Корреспондент.net
Фото: Корреспондент.net

Державне агентство України з питань кіно 30 листопада уклало з компанією ТОВ «MKK Фільм Сервіс» контракти на виробництво двох повнометражних ігрових фільмів «13 автобус» режисера Олександра Безручка та «Черкаси» режисера Тимура Ященка.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Повнометражний дебютний фільм Тимура Ященка «Черкаси» отримає держпітримку у розмірі 17 341 862 грн. Загальна вартість фільму становить 39 841 862 грн. Спільне виробництво фільму здійснює українська компанія «MKK ФІЛЬМ СЕРВІС» та польська кіностудія «КАДР».

Кінопроект «Черкаси» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер стрічки – Тимур Ященко, продюсер – Олексій Карпенко. Автори сценарію – Тимур Ященко та Роберт Квільман.

Фільм розповідатиме історію Мишка та Лева, двох хлопців із сільської місцевості України, які з різних причин опиняються на воєнному кораблі ВМС України «Черкаси», дислокованому в кримському озері Донузлав, під час окупації Криму в 2014 році.

Режисер фільму Тимур Ященко розповів: «Цей фільм є воєнною драмою, у якій делікатно переплітаються древньогрецькі міфологічні мотиви з нещодавніми подіями в Криму. Надихнули мене на створення фільму реальні події, але він є художньою інтерпретацією».

Зйомки стрічки розпочнуться на початку березня 2017 року і відбуватимуться у Києві, на Чернігівщині, в Очакові та в акваторії Чорного моря.

 

Кінопроект «13 автобус» отримає від держави 8 776 255 грн. Загальна вартість виробництва фільму – 17 552 509 грн.

Кінопроект режисера Олександра Безручко «13 автобус» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

«13 автобус» – це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу. Автором сценарію фільму є Валерія Смаглюк, продюсер – Олексій Карпенко.

Розмова з жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. На цьому вибудовується одна з головних ідей фільму: «Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 19:00:12